Aktualności Aktualności

Biegam Bo Lubię LASY - Jesień

W niedzielę 14 października odbył się bieg BiegamBoLubię LASY - Jesień. Zawody rozgrywane były na dystansie 5 i 10 kilometrów. Bieg ten był jednocześnie zakończaniem 4. Grand Prix BiegamBoLubię LASY Chojnów 2018, na który składały się cztery biegi po jednym na każdą z pór roku. Nasi pracownicy Katarzyna Kot, Kamil Onisk i Michał Zwierzchowski reprezentowali Nadleśnictwo Drewnica przez cały rok i zajęli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacjach końcowych.

Katarzyna Kot w niedzielę z czasem 24:57 zajęła 3 miejsce, a w całym cyklu 2 miejsce w kat. K30 oraz 1 miejsce wśród leśników i pracowników Lasów Państwowych. Kamil Onisk w niedzielę z czasem 22:13 zajął 13 miejsce, a w całym cyklu 3 miejsce w kat. M20 oraz 1 miejsce wśród leśników i pracowników Lasów Państwowych. Michał Zwierzchowski w niedzielę z czasem 23:00 zajął 18 miejsce, a w całym cyklu 2 miejsce wśród leśników i pracowników Lasów Państwowych. Wszyscy startowali na 5 kilometrów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!